O NÁS

SME TU PRE VÁS UŽ 25 ROKOV

Spoločnosť Agilita vodárenská spoločnosť, s.r.o. (AVS) vznikla v roku 1995. Vďaka flexibilnému prístupu a profesionálnym riešeniam si za pomerne krátky čas dokázala vybudovať silnú pozíciu na trhu služieb v oblasti distribúcie a dodávky pitnej vody, odvádzania odpadových vôd s odbornou spôsobilosťou prevádzkovania verejného vodovodu a verejnej kanalizácie I. kategórie.

Okrem prevádzkovania vodárenskej infraštruktúry ponúkame v tejto oblasti širokú paletu príbuzných služieb. Primárne ide o budovanie inžinierskych sietí a poradenstvo v oblasti legislatívy.

Jednou z našich najaktuálnejších činností je tvorba informačného systému zameraného na komplexnú evidenciu procesov spojených s vodárenstvom.

NAŠE RIEŠENIA, VAŠA SPOKOJNOSŤ

Skúsenosti, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Na slovenskom trhu pôsobíme už štvrť storočia. Dôkladne poznáme situáciu, vieme, čo je potrebné zlepšiť hlavne v oblasti technológií, procesov či legislatívy vodárenstva a v záujme týchto cieľov aktívne pracujeme.

Profesionálna podpora, ktorá sa vám prispôsobí

Naše systémy a služby sú nastavené tak, aby boli maximálne flexibilné a dokázali pokryť akékoľvek požiadavky zo strany zákazníka. Pre našich klientov a zákazníkov robíme maximum. Zakladáme si na vzájomnej dôvere. S našou profesionálnou podporou môžete počítať v každej situácii, za každých okolností.

Pitnú vodu považujeme za našu najväčšiu vzácnosť

V segmente vodárenstva sa angažujeme na 100 %. Aktívne zlepšujeme systém zaobchádzania a správu toho najdôležitejšieho, čo na svete máme – našej pitnej vody. Už dnes myslíme na to, čo budú piť naše deti, vnúčatá, pravnúčatá.

ZAKLADÁME SI NA ZODPOVEDNOM TÍMOVOM PRÍSTUPE

Skúsenosti, snaha o zlepšenie a správna dávka zodpovednosti. To sú základné piliere práce nášho tímu. V AVS veríme, že len fungujúci kolektív, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú a svoje úlohy vykonávajú zodpovedne, môže prinášať skutočné riešenia pre zákazníkov.

PREČO SI VYBRAŤ AVS?
PRESVEDČIA VÁS NAŠE VÝSLEDKY!

0 rokov
skúseností v budovaní vodárenských infraštruktúr
0 rokov
skúseností v prevádzkovaní
0
obslúžených domácností
0
litrov dodávok pitnej a odvádzania odpadovej vody

SME PRIPRAVENÍ NA NOVÉ VÝZVY

AVS je naším splneným snom

Zuzana Kováčová, konateľka spoločnosti AVS, je skúsená líderka s ambicióznou víziou. Ako sama hovorí, jej cieľom je najmä vytváranie unikátnych riešení, ktoré budú prinášať niečo navyše klientom i zamestnancom.

„Na začiatku bol veľký sen o vytváraní proklientskych riešení a dlhodobom prínose. Bola to snaha prinášať viac, než sa očakáva: zážitok, radosť a poznanie. A hoci to znie možno trochu abstraktne, toto sú základné aspekty, vďaka ktorým AVS dokázala rásť a rozvíjať sa v synergii s novými výzvami a potrebami,“ hovorí Zuzana a dodáva: „AVS je tým splneným snom!“

Čo je podľa Zuzany pre oblasť vodárenstva aktuálne najväčšou výzvou?„V súčasnej dobe sa informačné technológie stávajú neoddeliteľnou súčasťou všetkých  odvetví. Informačná modernizácia a technologizácia sú jedinými udržateľnými možnosťami, ako vyhovieť zákazníckym očakávaniam a meniacim sa podmienkam v oblasti vodárenstva. Preto aj my v AVS na týchto nových technologických riešeniach aktívne pracujeme.“